KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Grafiskt blad 16034082

nr 1603 4082

Grafiskt blad

"Urbs et Portus Carlscrona septentrionem versus", eftertryck. Bildmått: 19,5x48 cm, yttermått inklusive ram: 38x62 cm. Ej signerad

Utrop:

300 kr

måndag 4 mars 2024
kl 20:46:16